sobota, 29 stycznia 2011

lato na manhattanie

http://www.youtube.com/watch?v=fXk5Q8j9aic&feature=player_embedded

nowa reklama z udzialem najgorętszej pary ostatnich miesięcy juz do obejrzenia w całości, myślalem że bedzie zle a jest na serio dobrze, sensualnie, upalnie, feromony fruwaja w powietrzu i ta sceneria :)))
któż z nas nie marzył o grze wstępnej w taxi:P
NYC niemogło być lepiej; anja rubik i sasha knezevic  dziekujemy bardzo;

1 komentarz: