http://www.youtube.com/watch?v=fXk5Q8j9aic&feature=player_embedded
nowa reklama z udzialem najgorętszej pary ostatnich miesięcy juz do obejrzenia w całości, myślalem że bedzie zle a jest na serio dobrze, sensualnie, upalnie, feromony fruwaja w powietrzu i ta sceneria :)))
któż z nas nie marzył o grze wstępnej w taxi:P
NYC niemogło być lepiej; anja rubik i sasha knezevic dziekujemy bardzo;
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
oczywiście najważniejsze jest to ze to reklama perfum DKNY:)
OdpowiedzUsuń