chyba nikt się nie spodziewa słów krytyki pod jej adresem; jest boska w dosłownym słowa znaczeniu; moja ulubiona modelka od lat; kanony piękna się zmieniają ale moda na vodianoną trwa w najlepsze; nie bez przyczyny nazwana supernovą;
natalia rozszerzyła współprace z duża firmą odzieżową "etam"(z ktorą współpracuje juz od kilku sezonów); stworzyła kolekcje bielizny pod uroczym tytułem "nouvelle"; została jej twarzą; kobieta samowystarczalna chciało by się rzec; kampania zdjęciowa jest taka sobie( bywały lepsze), nic szczególnego, pewnie nikt by nie zwrócił uwagi zeby nie natalia; jak się okazuje natalia to już marka;
(jak zawsze graficy musieli poszaleć i niektóre zdjęcia przerobili do bólu, po co tak piękną istote zmieniać w transwestytę?, na szczęście z wiekszości zdjęć spoglada na nas piękna niezmieniona i wiecznie młoda vodianova; kilka zdjęć:
bielizna i stroje kąpielowe dziewczęcea jednocześnie kobiece, sexowne; myślę że zainteresowanie bedzie spore. a to druga kampania w ktrej graficy oddali wodze fantazji; czasem do przesady sztuczna;
duuużo kwiatów i pasteli; boska czerwona sukienka;
aa to link do wywiadu z natalią na pokazie etam by n. v. .. urocza...
http://www.youtube.com/watch?v=ojnFqf6AuY8
na koniec troche informacji o marce etam:
Grupa Etam posiada 3300 sklepów w 40 krajach i jest międzynarodowym graczem na rynku mody damskiej. Grupa produkuje i sprzedaje ubrania pod trzema uzupełniającymi się markami (brandami): etam, 1.2.3 oraz Undiz. Te trzy brandy pokrywają większość rynku odzieży damskiej zarówno w kategorii wiekowej oraz cenowej. Sam brand Etam proponuje modę dla młodej, nowoczesnej miejskiej kobiety. Trzy główne kategorie - city wear, casual chic oraz weekend wear.W asortymencie znajduje się zarówno odzież jak i akcesoria. W Polsce Etam jest kojarzone z piękną bielizną damską za sprawą Etam Lingerie.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)














Brak komentarzy:
Prześlij komentarz