http://www.youtube.com/watch?v=iqLM46d4DWo
chyba najczęściej oglądany przeze mnie klip ostatniego tygodnia; że stefano i domenico świetnymi projektantami są wie każdy (włącznie z chińskimi dziećmi które sklejają podróby na dalekim wschodzie). ale tym razem przeszli samych siebie. od czasów avatarowskiej kolekcji mcqueena nie było moim zdaniem tak spójnej i jednolitej w przekazie kolekcji; wszystko zlewało się w całość, tworzyło jeden organizm; najlepszym domom mody zdarza się tworzyć kolekcje dobre aczkolwiek zachwiane tematycznie;
BRAWO BRAWO BRAWO! jestem zachwycony; oto przepis jak bez wychodzenia z domu przenieść się do slonecznej i starej Italii; mi osobiście pokaz kojarzy się z filmem "malena"; włoskie piękno,prostota i klasyka.
D&G udowadniają kobietom , że każda z nich może stać sie eteryczna a jednocześnie mega sexowna nie będąc Włoszką;
sonia rykiel stwierdziła kiedyś ,że czarny jest kolorem dynamicznym. myśle ,że d&g sparafrazowali to: czarny i biały jest a raczej może być kolorem dynamicznym: białe sukienki w połaczeniu z mieniącymi się kryształami ,zapewne swarovskiego; nie sądzę by dynamika wykluczała tu klasyke i elegancje;
czarne sukienki kojarzą mi sie z włoskim pogrzebem;wesołe wdówki chciałoby się rzec; możemy sobie tylko życzyć takich wdów:)
...tak przyznaje kolekcje można określić jako bieliźniarską, ale co z tego; myśle że to jest duży plus; sexowne koronki, popeliny no i jedwab? tak tak tak! to jeszcze jeden argument "za" za tym pokazem;(szczególnie dla panów); niewielkie akcenty panterki i złota podkreślaja całokształt , absolutnie nie wychodzą na pierwszy plan- to chyba dobra lekcja dla niektórych projektantów; oglądajcie i sie uczcie!;
dopatrzyłem sie kasi struss i magdy frąckowiak, nie wiem czy była jac bo niewiele mnie ona obchodzi... dziwne że zabrakło anji rubik; ? ktoś coś wie?
zabawne że sasha pivovarova ma zawsze tak wściekłą mine:)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz