Lustro.Odkąd istnieje jest oknem na świat ludzi.jest naszym dyktatorem wyglądu.mówi do nas.śmieje się z nas.prawi nam komplementy.jest towarzyszem do rozmowy.możemy się na nim wyżyć i je zniszczyć.zawsze wraca.samo w sobie jest nieśmiertelne.jest wszędzie.nie kłamie.jeśli miarą przyjaźni jest szczerość to jako przyjaciel nie ma sobie równych.jako prezent daje nam wstyd.jest hojne.wpędza nas w poczucie winy. póki zdążymy je zniszczyć ono zniszczy nas.jest przebiegłe.działa długodystansowo.jest papierkiem lakmusowym ludzkiego poczucia godności i człowieczeństwa.gdy zobaczy że czujesz się samotny/a obdarzy Cię miłością największą i najszczerszą-miłością samego do siebie.często wyciąga Cię z nałogów.Łechce Twoje ego bądź wywołuje depresje.jest najtańszym i najpopularniejszym psychoterapeutą.Grozi nam śmiercią lub pomaga się oswoić ze starością.tworzy z nas artystów.pokazuje nam nasze dzieła.odkrywa geniuszy.widzi to czego nie dostrzega oko ludzkie.bywa że kłamie,ale tylko wtedy gdy tego chcemy.miej odwagę się w nim przejrzeć.
piątek, 21 stycznia 2011
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz